Tabliczki grawerowane laserowo
engraved
engravedengravedengraved

Trwałe i precyzyjne znakowanie za pomocą technologii laserowej. Grawerowanie opisów i grafik na wytrzymałych materiałach, charakteryzujących się wysoką jakością.

Tabliczki grawerowane laserowo
PE-P

Tabliczki identyfikacyjne wykonane z laminatu dwuwarstwowego. Dostępne w wersji samoprzylepnej oraz bez podklejenia. Precyzyjny i czytelny nadruk. Materiał jest odporny na promieniowanie UV.

plastic
PE-A

Tabliczki z aluminium anodowanego, dostępne w wersji matowej, w wielu wariantach kolorystycznych. Do wyboru jest wiele możliwości ich montażu.

aluminium
PE-S

Tabliczki grawerowane ze stali nierdzewnej z trwałym opisem i najwyższą odpornością na warunki atmosferyczne, substancje chemiczne oraz korozję. Tabliczki posiadają wiele możliwości montażu.

steel-engraved
Tabliczki tłoczone
embossed
embossedembossedembossed

Tłoczone opisy na tabliczkach ze stali nierdzewnej, przeznaczonych do pracy w warunkach ekstremalnych. Niezniszczalny opis, różne rozmiary tabliczek oraz różne rodzaje montażu, nadają tabliczkom wysoką funkcjonalność.

Tabliczki tłoczone
PKS

Wysokiej jakości tabliczki tłoczone ze stali kwsoodpornej AISI 316L. Odporne na wodę, wilgoć, korozję i wysokie temperatury osiągające nawet do 500°C. Z powodzeniem mogą być stosowane w sektorze budowlanym, przemyśle morskim, górniczym, petrochemicznym, kolejowym, a także spożywczym i farmaceutycznym.

steel-embossed
Zamówienia realizujemy w dni robocze